Tendenza

“Hai visto il video hot di Guendalina Tavassi?” “Infastidisce…” / “L’apparenza inganna…”

Guendalina Tavassi’nin ateşli videosunun skandalı hakkında Federico Perna, “Bana öğretti …” diyor.

Federico Perna, Guendalina Tavassi’nin sızdırılan sıcak videolarını çevreleyen tartışmalara ağırlık verdi. Eski gieffina, çalınan ve reklamı yapılan mahrem videolardan bahsettiği Le Iene ile yaptığı bir röportaja müdahale etmişti. İCloud’u çalındı ​​ve telefonu hacklendi. Bilgisayar korsanları ellerinde, bazıları aşırı derecede sıcak olan ve internette hızla yayılan birkaç video keşfetti. Tavassi ve kocası, Campania girişimcisi Umberto D’Aponte, durumu jandarmalara bildirdi.

Andrea Perna, Fаnpаge ile yaptığı bir röportajda, bu korkunç hikaye hakkındaki düşüncelerini dile getirdi: “Ya Gwendolyn hâlâ bundan muzdaripse?” Onu çekip çıkaran insanlardır. Kamuya mal olmuş bir kişi olduğu için bir medya davası kaçınılmazdır, ancak durumu herkesin başına gelebilirdi. Hala o olaya bağlı olması beni rahatsız ediyor ama bu işin gerekli bir parçası. Bana görünüşlerin aldatıcı olabileceğini öğretti: Başlangıçta onu bu bilinen ve aleyhte gerçeklere dayanarak yargılamıştım. “Onunla tanıştığımda tamamen yeni bir insan keşfettim.” Sonuç olarak Federico Perna, o videolarla ilgili olarak bugün hala konuşulan kız arkadaşını savundu. “Sizi, iddia edilen şiddet olayını rapor etmeye ve kamuoyuna açıklamaya iten neydi?” Federico, eski kocayla ilgili tartışmayı kesintiye uğratmak istedi. Tartışmamayı tercih ettiğim bir konu.

Federico Perna’ya göre Guendálina Tavassi’nin Ünlüler Adası’na katılmasının bir nedeni vardı.

Geçen yıl Haziran ayından beri çıkıyorlar. Federico Pernа ve Guendаlina Tavassi Gwendolyn, Federico ile tanıştığında, kocasından boşanmak üzereydi. Gwendolyn, Ünlüler Adası’na gitmeden önce çok fazla paranoya yaşadı. Erkek kardeşi Edoardo’nun onunla eşleştirileceğini öğrendikten sonra, etkileyici kişi katılmaya ikna edildi. Federico, “Çok fazla korku ve çok fazla korkuyla başladı ve dürüst olmak gerekirse, bu seçimi iyi yaşamadı” dedi. Çoğu zaman, kimsenin gerçeği bilmediği sosyal medyada başkalarının söylediklerinden etkilenir… Ancak, ona kendi gerçeğini ve gerçekleri anlatmak, hayal kırıklıklarını serbest bırakmasına izin verdi. Edoardo seçimde temel bir rol oynadı. O gitmeseydi o gitmeyecekti. Arkasında hassas bir durum var,

Guendálina Tavassi, başlamadan önce Federico Perna’ya göre her şeyi en küçük ayrıntısına kadar halletti. “Bunun onun işi olduğu ve birçok insanın inandığının aksine sadece çocuklarını düşünerek bir seçim yapması” dedi. Çalışması, yıl boyunca çok fazla boş zaman geçirmesine ve çocuklarla 24 saat geçirmesine izin veriyor. Mümkün olan en iyi yaşama sahip olmalarını sağlamak için onları iki ay boyunca büyükanne ve büyükbabalarına bırakacaktır. “Hayat, Gwendolyn’e zırh sahibi olmayı öğretti, böylece her zorluk karşısında gülümseyebilir,” diye bitirdi. O bir hazine. Adaya giderken ayrılacağı her hafta için bana bir not bıraktı. Okul günlüklerinde çocuklara birçok mektup yazdı ve her şeyi titizlikle planladı.”

©

Oliver Barker

È nato a Bristol e cresciuto a Southampton. Ha una laurea in Contabilità ed Economia e un Master in Finanza ed Economia presso l'Università di Southampton. Ha 34 anni e vive a Midanbury, Southampton.

Related Articles

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *

Back to top button