Tendenza

Jamie Vardy si unisce per la prima volta alla moglie Rebekah Vardy al processo Wagatha Christie

 

Jamie Vardy, Wagatha Christie davasında ilk olarak eşi Rebekah Vardy’ye katıldı.

Leicester City forvet oyuncusu duruşmanın ilk beş gününe katılmadı, ancak altıncı gün için 17 Mayıs Salı günü Rebekah’a mahkeme salonuna kadar eşlik etti. Hafta sonu Watford’u 5-1 yendikleri maçta iki gol attıktan sonra geldi.

Wayne Rooney, yargılamalar boyunca olduğu gibi bir kez daha karısı Coleen Rooney’nin yanında yer aldı ve iki WAG arasındaki savaşta savunmasına tanık olması bekleniyor.

Manchester United efsanesine, o zamanki İngiliz takım arkadaşı Jamie ile paylaştığı iddia edilen bir takas hakkında soru sorulması bekleniyor. Coleen, Pazartesi günü Londra Yüksek Mahkemesi’ne ifadesini vermeyi bitirdi.

Şimdi, 36 yaşındaki Coleen’in Rebekah’nın Ekim 2019’da sosyal medyada viral hale gelen bir sosyal medya gönderisinde kendisi hakkındaki hikayeleri basına sızdırmakla ilgili hikayesini suçlamasının ardından öne sürülen iftira davasının ikinci haftası.

Rebekah Vardy ve Leicester City futbolcusu Jamie Vardy, 17 Mayıs 2022'de Londra, Büyük Britanya Kraliyet Mahkemeleri'ne geliyor
L’attaccante del Leicester City Jamie stava facendo la sua prima apparizione nel processo all’High Court di Londra
(Immagine: REUTERS)

Ha fatto la richiesta dopo aver escogitato un piano con il suo account Instagram che prevedeva la condivisione di storie solo con Rebekah che contenevano informazioni false e vedere se si facevano strada nelle notizie, guadagnandosi successivamente il soprannome di Wagatha in un cenno alla scrittrice di gialli Agatha Christie.

Rebekah nega le accuse e ha citato in giudizio Coleen per diffamazione per “l’attacco diffamatorio falso e ingiustificato”. Il processo è stato seguito con entusiasmo da quando è iniziato, con i momenti salienti tra cui l’avvocato di Rebekah che mira a uno scavo selvaggio nella contea di Derby, gestito da Wayne.

Rebekah’nın popülerleştirici olduğuna “inandığı” konusundaki ısrarına meydan okuyan Hugh Tomlinson QC, Coleen’e şunları söyledi: “Derby County’nin iki yıl içinde Premier Lig’i kazanabileceğine inanabilirsiniz. Bu kanıt değil, değil mi?”

Oliver Barker

È nato a Bristol e cresciuto a Southampton. Ha una laurea in Contabilità ed Economia e un Master in Finanza ed Economia presso l'Università di Southampton. Ha 34 anni e vive a Midanbury, Southampton.

Related Articles

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *

Back to top button